IMPREZY INTEGRACYJNE

To rewelacyjna forma spędzania wolnego czasu w ramach szkoleń, imprez firmowych, pikników oraz innych wydarzeń, np. wieczór kawalerski.

Każdy uczestnik będzie miał okazję sprawdzić się w strzelectwie z broni krótkiej oraz długiej. W trakcie imprezy czuwać będą wykwalifikowani instruktorzy z dużym i bardzo bogatym doświadczeniem. Podpowiedzą jak osiągnąć oczekiwany rezultat prezentując między innymi skuteczne techniki strzelania, właściwą postawę strzelecką czy kontrole nad podrzutem.

 

Oferujemy również imprezy zamknięte między innymi o charakterze strzeleckim (sportowym lub militarnym) dla firm oraz organizacji. Działamy na dwóch obiektach, strzelnica Nieczajna33 pod Poznaniem oraz  poligon i strzelnica pod Łodzią, gdzie mamy możliwość zorganizowania imprez paintbollowych czy airsoftowych na bardzo dużym zurbanizowanym obiekcie.

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zorganizowali event dla twojej firmy najbliżej waszej lokalizacji. Możemy zorganizować imprezę nie tylko pod kątem strzeleckim, ale również survivalowym/SERE, militarnym czy nawet medycznym połączony z cateringiem, grillem, ogniskiem, i dodatkowe atrakcje (w zależności od lokalizacji i pory roku)

Programy oraz ceny uzgadniamy indywidualnie z klientem w zależności od potrzeb. W zależności od Państwa budżetu oferujemy nagrody dla wszystkich uczestników lub najlepszej trójki.

Sprawdź naszą ofertę

SZKOLENIA-TAKTYCZNE-COLOR

SZKOLENIA TAKTYCZNE

 

 

SZKOLENIA-STRZELECKIE-COLOR

SZKOLENIA STRZELECKIE

 

 

TRENINGI STRZELECKIE

 

 

IMPREZY INTEGRACYJNE